Angua a Maťko

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

129.deň-17.10.08

Raňajky s deduškom. Praženica je mňam, najradšej mám žĺtko. :-)


Projekt 365 | stály odkaz

Komentáre

 1. Angua, dáva si Maťko..
  je fajn, že mu chutí, a dnes už môžu dietky vajíčka? Pri mojej druhej nesmeli, pri prvej museli.. :-)
  publikované: | autor: z-a-r-a (e-mail, web, autorizovaný)
 2. zara
  do jedného roka sa odporúča iba žĺtok, potom sa môže zaradiť už aj bielok. a odporúča sa raz týždenne bezmästiý, zato vaječný deň. tak nejak som to dodržiavala. teraz už robíme praženicu bez oleja a cibule, alebo chlebíky vo vajíčku z celého vajíčka. a máš pravdu, toto pravidlo sa mení snáď každých 5 rokov. ;-)
  publikované: | autor: angua (e-mail, web, autorizovaný)
 3. angua
  vychovala som tri deti a bez všelijakých doporučených rád z výskumov . prevažovali prívarky so zemiakmi . ale aj halušky , mäsko , cestoviny . a vždy dobrá polievka .
  Maťko je jedák na pohľadanie .
  publikované: | autor: topas234 (e-mail, web, autorizovaný)
 4. topas
  tiež sa riadim predovšetkým intuíciou, ale keďže máme v rodine alergika, tak nechcem vyvolať niečo, čo Maťko má niekde v tele zakódované, preto k niektorým veciam pristupujem opatrne. ;-)
  a musím povedať, odkedy sa mu tlačia horné štvorky - zúbky, čo je asi dva týždne, pokazil sa s jedením. papá žalostne málo, ale vyzerá, že mu to stačí, nechudne...
  publikované: | autor: angua (e-mail, web, autorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014